785 234 022
kontakt@pirming.pl
Zapraszam do kontaktu Kontakt

O PirMIng

Firma PirMing została utworzona w 2017 roku przez Roberta Hurkała. Z chęci świadczenia profesjonalnych usług na wysokim poziomie, zrodziła się myśl utworzenia czegoś własnego i pracowania na własną markę.

Kompleksowo zajmuję się usługami związanymi z Państwa działalnością. Od utworzenia nowoczesnej strony, po prowadzenie sklepu, socialmedia czy marketingu witryny.

Łącząc nowoczesne technologie wraz ze świeżym spojrzeniem młodego pokolenia tworzę dla Państwa projekt przynoszący oczekiwany efekt.

//pirming.pl/wp-content/uploads/2018/03/logo_pirming_205x60.png

Pozycjonowanie strony www

Zleciliśmy firmie PirMing pozycjonowanie naszej strony internetowej. Dobrali dla nas odpowiednie wyrażenia kluczowe i zaczęli dbać o naszą pozycje w wyszukiwarce Google. Dziękujemy!

Monika S. / SEO

Profesjonalne strony internetowe

Firma PirMing z Panem Robertem na czele stworzyła dla naszej działalności stronę internetową, która przyniosła wielu nowych klientów.

Marek K. / Rehabilitacja

Nowoczesne strony www

Z firmą PirMing mieliśmy okazję współpracować przy okazji tworzenia naszej strony internetowej. Pan Robert profesjonalnie wstrzelił się w nasze oczekiwania co świadczy o jego wysokim stopni zaangażowania w projekt.

Dariusz M. / Tworzenie strony wwww

MOJA WIZJA

Wizja nowoczesnych stron

Accordion image

Firma PirMing nastawiona jest na unowocześnienie stron internetowych klientów z różnych branż z Polski. Stosowane przeze mnie technologie pozwalają cieszyć się ze strony przez klika najbliższych lat

Poświęcenie dla projektu

Accordion image

Zaczynając nowy projekt angażuje się w niego w 100% tak, aby powstał produkt, który zadowoli Państwa oraz waszych klientów.

Kreatywne spojrzenie

Accordion image

Przez kilka lat pracowałem ze stronami klientów, zarządzając nimi, tworząc strony www oraz prowadząc marketing. Dlatego też obyłem się z technologiami i wiem jakich stron oczekują klienci.

Prowadzenie stron www

Accordion image

Mają Państwo stronę internetową, ale nie mają czasu, aby nią zarządzać? Zgłoście się do mnie i sprawmy, aby Państwa strona przyciągała uwagę.

Firma z wartościami

Czym byłaby firma bez zadowolonych klientów i ze złymi opiniami w sieci? Proszę odpowiedzieć sobie samemu. Budując własną markę, staram się, docierać do klientów najbardziej potrzebujących, a zarazem zdecydowanych na podjęcie kroków w celu poprawy własnej sytuacji. Tworzenie stron internetowych opiera się na wzajemnej współpracy, tylko wtedy możemy stworzyć produkt, który zadowoli nas i klientów.

Projektów

5

Counter image

Zadowoleni klienci

5

Counter image

SEO Words

500

Counter image

Lata doświadczenia

4

Counter image

Nieetyczne praktyki

0

Counter image