785 234 022
kontakt@pirming.pl
Zapraszam do kontaktu Kontakt
//pirming.pl/wp-content/uploads/2016/07/co.png

Strona z branży fizjoterapeutycznej

Projekt opierał się na stworzeniu strony dla klienta z branży fizjoterapeutycznej. Firma zajmuje się rehabilitacją oraz osteopatią w Katowicach oraz Bielsku Białej. Strona została zbudowana w oparciu o darmowy system zarządzania treścią WordPress. Z racji tego, że klient chciałby na swojej stronie zamieszczać własnoręcznie nowości.

Tworzenie strony internetowej przebiegło we współpracy z właścicielem firmy. Nowoczesna strona miała zastąpić starszą stronę, która formą przypominała bardziej bloga niż stronę firmową. Strona dostosowana jest do urządzeń mobilnych.

1. Zauważenie problemu

Współpracując z klientem zauważyliśmy, że strona odbiega od konkurencji pod względem technologicznym oraz wyglądem nie przyciąga nowych klientów.

Zdecydowaliśmy, aby stworzyć nowoczesną stronę opartą o system zarządzania treścią WordPress. Tak, aby w łatwy sposób można było zarządzać stroną z poziomu przeglądarki. W dzisiejszych czasach, aby strona przyciągała i istniała w sieci musimy nią zarządzać na bieżąco!

chart

2. Rozwiązanie

Po wykonanej analizie postanowiliśmy stworzyć nowoczesną stronę internetową w technologi responywnej, tak aby była dostosowana do urządzeń mobilnych.

Współpraca z klientem okazała się bez problemowa. W znacznym stopniu zaakceptował projekt przygotowany przez firmę PirMing. Uwagi klienta były bardzo pomocne i sprawiły, że strona podobała się nie tylko mi, klientowi, ale co równie ważne osobom wchodzącym na stronę.

POLECAM USŁUGI FIRMY PIRMING

KLIENT POWIEDZIAŁ:

“Z firmą PirMing współpracujemy na różnych płaszczyznach. Przyszedł czas na stworzenie strony internetowej. Od razu pomyślałem, aby zwrócić się o pomoc do Pana Roberta z firmy. Rzuciłem tylko hasło o stworzeniu strony internetowej, a on zrobił już resztę. Polecam jego usługi!”

ZAPYTAJ SIĘ O REALIZACJĘ

(*) Nigdy nie wysyłam spamu